logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: biuro@geotravel.com.pl


Dla firm Geo Travel

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Agencją Turystyczno - Eventową Geo Travel, która specjalizuje się w organizacji wycieczek i wyjazdów dla firm, imprez integracyjnych, eventów.
Naszym potencjałem są wyjątkowe pomysły i fachowa kadra doświadczonych animatorów, instruktorów oraz sprawdzonych podwykonawców. Wszystkie imprezy przygotowujemy z wielkim zaangażowaniem, dbałością o każdy szczegół. Oferujemy wiele atrakcji, które zapewnią, że Państwa wyjazd integracyjny będzie niezapomniany.
Specjalizujemy się w organizacji gier terenowych i miejskich w każdym zakątku Polski, Europy. Kochamy integracyjne wątki regionalne. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele atrakcji towarzyszących pobytowi grupy: wieczory regionalne,gry i zabawy, bajania i legendy z udziałem animatorów - wodzirejów. Przygoda, adrenalina, rywalizacja, współzawodnictwo. Tylko z nami!
Zapewniamy te przeżycia w czasie off - roadu, wspinaczki, spływów, paintballu i gier miejskich. Dla naszych klientów mamy do zaoferowania sprawdzone miejsca noclegowe dostosowane do budżetu grupy. Kompleksowo organizujemy pobyt Naszym klientom (transport, noclegi z wyżywieniem, rezerwacje atrakcji turystycznych, usługa przewodnicka).
Nie boimy się wyzwań!
ZORGANIZUJEMY KAŻDĄ IMPREZĘ FIRMOWĄ
NASZ KATALOG OFERTOWY
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY