logo

Tel. kom.: +48 692 139 416

Tel. kom.: +48 882 507 020

E-mail: biuro@geotravel.com.pl


Dla firm Geo Travel

Jesteśmy Agencją Turystyczno - Eventową, która specjalizuje się w organizacji wycieczek i wyjazdów dla firm, imprez integracyjnych i eventów.
Naszym potencjałem są wyjątkowe pomysły i fachowa kadra doświadczonych animatorów, instruktorów oraz sprawdzonych podwykonawców.
Nasze imprezy przygotowujemy z wielkim zaangażowaniem, dbałością o każdy szczegół. Oferujemy wiele atrakcji, które zapewnią, że Państwa wyjazd integracyjny będzie niezapomniany. Specjalizujemy się w organizacji gier terenowych i miejskich w każdym zakątku Polski, Europy. Kochamy integracyjne wątki regionalne. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele atrakcji towarzyszących pobytowi grupy: wieczory regionalne, gry i zabawy, bajania i legendy z udziałem animatorów - wodzirejów. Przygoda, adrenalina, rywalizacja, współzawodnictwo. Tak!. Zapewniamy te przeżycia w czasie off - roadu, wspinaczki, spływów, paintballu i gier miejskich.
Dla naszych klientów mamy do zaoferowania sprawdzone miejsca noclegowe dostosowane do budżetu grupy. Kompleksowo organizujemy pobyt grupy eventowej (transport, noclegi z wyżywieniem, rezerwacje atrakcji turystycznych, usługa przewodnicka). Nie boimy się wyzwań! Zorganizujemy każdą imprezę firmową!
Zapraszamy do współpracy
Geo Travel Team
Kontakt i rezerwacje:
Jacek, jdopieralski@geotravel.com.pl, tel: 692 139 416
Ewelina, ecios@geotravel.com.pl, tel: 882507020


NASZA OFERTA

EVENTY LOKALNE
WIECZORY REGIONALNE

Świętokrzyskie bajanie
Jest to świetna zabawa integracyjna w tym gry i zabawy naszych przodków, pogawędka na temat dawnych staropolskich zwyczajów z udziałem widowni, loty na mietle dla Pań, zawody dla Panów...poprowadzona przez prawdziwego świętokrzyskiego chłopa lub prawdziwego świętokrzyskiego zbója
Koszt: od 650,00 zł brutto (1,5h)

ZBÓJNICKIE KULIGI
Kulig po lasach Świętokrzyskiego Parku Narodowego, zwiedzanie Świętego Krzyża i słynnych gołoborzy,
inscenizacja napadu zbójów, ognisko z grzańcem, kiełbaskami
* W przypadku innej pory roku lub braku śniegu zielony kulig. Grupa wjeżdża na Święty Krzyż wozami na kołach o maks pojemności 16 osób.
Koszt: od 75 zł od osoby

Świętokrzyskie loty z czarownicami.....

zabawa integracyjna ze świętokrzyskimi czarownicami, które przybliżą tradycję i legendy związane z regionem świętokrzyskim, konkursy…
Koszt: 650,00 zł brutto (1,5h)

GRY TERENOWE/ GRY MIEJSKIE
W organizowanych grach zawsze staramy się aby była widoczna wzajemna współpraca, aby bazowały na współpracy obu płci tzw. „woman friendly”, zaangażowanie, wspólne przeżywanie. Oparte są one na scenariuszach z wplecioną fabułą. Podczas całej gry nasi instruktorzy i animatorzy wspomagają graczy, często utożsamiają się z postaciami i fabułą gry. Staramy się wyeksponować zespołowe rozwiązania problemów, role grupowe (wyłonienie kapitana, koordynatora), kreatywność uczestników, współpracę ale i dobrą zabawę.

Nasze gry prowadzimy w miastach, okolicy hotelu w którym przebywa grupa, w pobliskim terenie.

Zapewniamy:

  • scenariusz, koordynację i organizację gry;
  • wykwalifikowanych instruktorów;
  • potrzebne rekwizyty niezbędne do wykonania zadań, mapy;
  • certyfikaty ukończenia gry dla każdej drużyn ;
  • konsultacje organizacyjne

Koszt: Od 50,00 - 100,00 zł/os brutto – w zależności od wielkości grupy

Ekspedycje speologiczne po świętokrzyskich jaskiniach oraz naturalne ścianki wspinaczkowe na kieleckiej Kadzielni – rezerwat geologiczny położony w centrum Kielc lub Górze Zelejowej w okolicach Chęcin. Ekspedycja i wspinaczka pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Koszt: ustalany indywidualnie.

Warsztaty outdoor: integracja, działanie w grupie, team building
mosty linowe, pajęczyny, wspinaczka, mini poligon wrażeń, multidyscyplinarny orienteering, zadania z zastosowaniem technik wysokościowych, olimpiada sportów nietypowych, strzelnica. Warsztaty outdoor organizujemy na terenie całego kraju.
Koszt: ustalany indywidualnie

SPŁYW KAJAKOWY PO NIDZIE
To idealny pomysł na imprezę firmową. Przepiękne szlaki kajakowe i nowoczesne kajaki to sposób na udany wypoczynek nad wodą.
Koszt: ustalany indywidualnie

W POSZUKIWANIU ŚWIĘTOKRZYSKICH CZAROWNIC
Rajd pieszy na trasie Święta Katarzyna – Kakonin – Huta Szklana ( serce Łysogór). W czasie całodniowego rajdu będzie okazja zdobyć Łysicę – najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich i spotkać się z postaciami z legend świętokrzyskich: czarownice, guślarki, zbóje.......
Termin: marzec 2018
Istnieje możliwość zamówienia imprezy na wyłączność eventu
Koszt: od 50 zł za osobę

ZWIEDZANIE WINNICY I DEGUSTACJA WINAWinnica Sandomierska
Niespełna 7 km od Sandomierza. W jednej z najstarszych osad regionu – Górach Wysokich. Winnica o areale 1 ha powstała w 21010 roku, uprawiane są tam: Regent, Cabernet Cantor, Marechal Foch, Riesling. Właściciel winnicy Marceli Małkiewicz, winiarską pasję odziedziczył po przodkach.....
Koszt: od 20 zł od osoby

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!